Franchise Sistemimiz

Mobilce Franchise Sistemi

Mobilce franchising sistemi dört boyutlu bir iş modelidir. Dört boyut; işletmecilerimiz, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve Mobilce çalışanlarıdır. Bu sistem, gücünü ortak memnuniyet duygusundan alır.  Sistemin büyümesi ve gelişmesi ancak işletmecilerin, tedarikçilerin, müşterilerin ve çalışanların mutlu olması ve her daim kazanması ile mümkündür.

Mobilce sisteminin başarısının temel faktörlerinden en öncelikli olanın, Mobilce’nin işletmecilerini seçerken göz ününde bulundurduğu değerler sistemi ve iş modelini uygularken gösterdiği titizliktir. Franchise veren olarak Mobilce’nin rolü; net, dürüst, yenilikçi ve istikrarlı bir liderlik sergilemek ve marka değerini sürekli geliştirmektir. Markamız adına bu süreci yönetirken, doğal olarak girişimcilerimizden de aynı yaklaşımı benimsemelerini bekler, onlardan mağazalarımızda müşteri memnuniyetini sağlayan kurum kültürünü oluşturmalarını ve vaadimizi yerine getiren mağazalarımızı yöneten profesyonel marka temsilcileri olmalarını isteriz.

Franchise Sistemi Temelde Nasıl Çalışıyor?

Mobilce Markası 2015 yılından itibaren 5 yıl süre ile giriş ücreti olarak ayrıca ücret talep etmemektedir. 2020 yılı itibariyle giriş ücreti talep edecektir. Mobilce markası kendi oluşturduğu “Mağaza Konsept Tasarımlarının” tüm şube ve bayiliklerince uygulanmasına önem vermektedir. Mobilce doğru lokasyon ve mağaza için asgari koşulları taşıyan bölgelerde 60 m2, 80 m2 ve 100 m2 boyutlarında mağazalar açmayı planlamaktadır.

Yeni Mağazalar Nasıl Açılıyor?

Mobilce yeni açılacak şube veya bayiliklerindeki tasarım revizyon çalışmalarını ve tüm uygulama süreçlerini takip ve kontrol eder.

Tabela ve iç görseller Mobilce markasının hazırladığı “Görsel Yönetim Kılavuzu” nda belirtildiği şekilde ve özellikte yapılmaktadır.

Mobilce Marka Yönetimi Nasıl Yapılıyor?

Mobilce markası veri, güvenlik, ödeme sistemlerinin kurulması için belirlediği çalışma prensipleri ile marka yönetimine önem vermektedir.

Mobilce markası konsept uygulaması akabinde “Başlangıç Paketi” içerisinde açılış öncesi malzeme ve ürün desteği sağlayarak mağazanın satışa hazır hale gelmesini sağlar.

Franchise süreçleri ve şartları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

İletişim Bilgileri